Terrassiuksed

Kevadest sügiseni on rõduuksel rohkelt tööd. Inimesed aina voorivad edasi ja tagasi. Vastupidavad ja kvaliteetsed rõduuksed leiad meilt.
Rõduuksed sobivad hästi ka terrassidele.

Terrassiuksed

Meie valikus on nii puitalumiiniumist kui ka puidust terrassiuksed, samuti lükand terrassiuksed. Neid kõiki iseloomustab sooja- ja tuulepidavus, madal lävepakk, karastatud välimised ja sisemised klaasid ning keskkonnasõbralikud materjalid.

Kuidas valida õiget terrassiust? Kindlasti selgita välja, kas uks peaks avanema sisse- või väljapoole. Samuti arvesta käimise tihedusega ja lukustuse võimalusega ning mõtiskle, kas soovid kahe- või kolmekordset klaaspaketti.

Puidust terrassiuste plussideks on võimalus valida erinevate klaaside ja värvide vahel, puitalumiinium terrassiuksed on aga pikema elueaga. Meie lükandrõduuksed on seespoolse liikuvusega ja kolmekordse klaaspaketiga ning neid on võimalik tellida nii puidust kui ka puitalumiiniumist.

Oleme Viljandi Aken ja Uks ametlik esindaja. Meie müüdavad terrassiuksed on kvaliteetsed ning Skandinaavias hinnatud. Lisaks aitame sind kõigi uste paigaldamisega seotud toimingutega – näiteks avade mõõdistusega, vanade uste demonteerimise ja utiliseerimisega, uue ukse paigalduse ning transporditeenusega. Samuti paigaldame vajalikud piirdeliistud, lukud ja käepidemed.

Vaata siit, missugused TERRASSIUKSED ON MEIL VALIKUS

Küsi pakkumist

HELISTA MEILE TÖÖPÄEVITI kella 9.00 - 17.00
tel +372 521 6698

Teade suunatakse meie klienditeenindusse