+372 510 8080

Suvila aknad

Suvila ja aiamaja aknad ei pea vastama eluruumidele paigaldatavate akende nõuetele. Suvila aknaks sobib väga hästi kahe raamiga sissepoole avanev puitaken.

Meie valikus on Viljandi Akna ja Uksetehase puitaknad, mis on nii ühe kui kaheraamsed. Tellida saab nii sissepoole kui ka väljapoole avanevaid suvlia aknaid.

Otsid lihtsat puitakent oma suvilale või aiamajale? Meil on.

Suvila aken või aiamaja aken ei pea vastama nii kõrgetele kvaliteedinõuetele, kui eluruumiaknad. Seetõttu on meil sulle hinnasõbralik ja lihtne lahendus. Meie valikus on suvila aknad, mis on nii ühekordsete raamidega kui ka kahekordsete raamidega. Võid endale valida nii sissepoole avanevad aknad kui ka väljapoole avanevad aknad, ühekordse klaasiga või kahekordse klaasiga – kuidas ise soovid.

Seda tüüpi toode sobib keskkonda, milles aastaringsed sise-ja välistemperatuuri erinevused on minimaalsed.

Kõik suvila aknad on n.n. puuvalmis – saad ise teha viimistluse. Soovi korral värvime sulle ise aknad ära – nii saad kätte juba töödeldud aknad. Sul on võimalik valida endale sobilik värv RAL kataloogi või siis Tikkurila Valtti Akvacolor kataloogi alusel. Standardina kasutame nendes akendes 3mm paksust klaasi. Aknad on toodetud erikuivast liimpuidust ning sisaldavad furnituuri.

 

Puitaknad on hea valik sinu kodule.

 

Mõistlik hind

Meil saad mõistliku hinnaga puitaknad. Plastaknad vahetad varsti välja, kuid puitaknad kestavad kauem, kui sina.

Lihtne paigaldada

Puitaknaid on lihtne paigaldada. Anname sulel kaasa juhise, kuidas seda teha või tuleme paneme ise sulle aknad ette.

Garantii

Viljandi Aken ja Uks tehase toodangule kehtib tugev garantii. Anname sulle nõu, kuidas puitakent valida.

Korduvad küsimused

Kui tellid aknad, siis on mõistlik ka akende paigaldus professionaalide hooleks jätta.

See teeb kogu protsessi sinu jaoks murevabaks. Akende õige paigaldus on väga oluline, sest ei ole kasu uutest akendest, kui need on valesti paigaldatud ja nende vahelt puhub näiteks tuul sisse.

On ju väga mõnus, kui keegi teeb sinu eest selle raske töö ära. Sinu mureks jääb vaid tellimus sisse anda ning meie hoolitseme nii selle eest, et saaksid endale uued, ilusad ja kvaliteetsed aknad kui ka selle eest, et akende paigaldus oleks valutu ja korrektne.

Akende paigalduse hind sõltub konkreetse töömahust ja keerukusest. Kui sul on küsimusi akende paigalduse osas, siis ära karda meiega ühendust võtta.

    Sul on Küsimus?

    Puitakende müük, transport ja paigaldus.

    Puitaken on parim valik, kui otsid oma kodule uusi aknaid. Puitaken on tervislikvalik - puitakende tootmine ei saasta loodust ning korralik puitaken vähendab küttekulusid oluliselt rohkem, kui plastaken.

    Meilt saad ka häid nõuandeid - täitsa tasuta!

    HELISTA MEILE TÖÖPÄEVITI 09.00 - 17.00 :  +372 521 6698