+372 510 8080

Puitaknad

Meie müüme ja paigaldame kvaliteetseid puitaknaid. Oleme selles kogenud ja väga head. Aitame sind ka transpordiga ning vajadusel võid oma uusi puitaknaid meie juures ladustada – juhul, kui ehitus pole veel niikaugel, et saaksid alustada paigaldusega.
Mõnikord on nii, et tahad uusi aknaid aga sa ei tea, mida teha vanade akendega. Pole hullu – me tuleme sulle appi. Võtame sinu vanad aknad eest ja viime ära. Transport ning kogenud tööömehed on meie poolt – sina ei pea selle pärast muretsema.

Vali oma kodule puitaknad.

 

Uksed Lukud OÜ on Viljandi Aken ja Uks volitatud partner ning edasimüüja. Selle usalduse oleme ära teeninud oma eduka tegevusega siseuste ja välisuste müümisel ning laitmatu teenindusega puitakende turul.

Meie valikus on nii üheraamsed kui ka kaheraamsed puitaknad, mis võivad avaneda väga erinevalt moel – nii sissepoole kui väljapoole, kui ka kaldavanevad puitaknad. Meil on valikus erinevad lahendused – nii Saksa tüüpi aknad, Soome tüüpi aknad kui ka Taani tüüpi aknad. Lisaks sellele lihtsad Eesti tüüpi aknad, mis sobivad eriti hästi suvilatesse ning muudesse kohtadesse, kus sise-ja välistemperatuuri erinevused on väikesed.

Saksa tüüpi aken on reeglina ühe raamiga puitaken, millel on tavaliselt kahe-või kolmekordne klaaspakett. Need aknad on avanevad sissepoole kuid saab tellida ka kald-ja pöördavatavaid aknaid.

Soome tüüpi aken on kahe eraldi raamiga puitaken  – sellel tüübil on nii siseraam kui ka välisraam ning need avanevad omavahel ühendatuna sissepoole. Siseraam on kahekordse klaaspaketiga ning välisraam ühekordse klaasiga.

Taani tüüpi aken ei ole meie turul väga levinud lahendus. Seda tüüpi puitaken on ühe raamiga, mis on tavaliselt kahe-või siis kolmekordse klaaspaketiga. Taani tüüpi aken avaneb väljapoole, kuid neid saab tellida ka küljele pööratavatena või siis kald-või ümberpööratavatena.

Erinevatel puitakna tüüpidel on omad eelised.  Peamine on puitakende tüübi valikul silmas pidada akende avanemise võimalusi ning konstruktsiooni eripäradest tingitud mõõtmeid. Seeläbi saate veenduda, et uued aknad paigalduskohta ka sobivad.

Arvestama peab asjaoluga, et mitteavatavad aknad on alati soodsama hinnaga, kui avatavad aknad. Kohtades, kus avatavus ei ole oluline, on mõistlik valida mitteavatavad aknad.

Akna materjalidest on puit kahtlemata parim valik. Plastikakna eluiga on kordades väiksem, kui puitakendel. Müra ja soojapidavuse tagamisel on oluline roll klaasidel ja klaaspakettidel. Reeglina kasutatakse kahe või kolme klaasiga klaaspakette. Kasutusel on ka selektiivklaasiga paketid – nendes pakettides täidetakse klaasidevaheline ruum gaasiga, milleks on enamasti argoon. Klaaside vaheprofiilideks kasutatakse tavaliselt alumiiniumi – aga ka p lastikut ning erinevad komposiite. Just sellest tähtsast valikust sõltub akna soojapidavus ning puitakna vastupidavus kondensaadi tekkele.

Üldiselt on kaasaegne standard 3-kordne klaaspakett, kuid meie valikus on ka 4-kordne pakett, mis on eriti tõhus. Kui soovid, siis saad meilt ka lamineeritud, toonitud või karastatud klaasist puitaknad – need annavad sinu kodule erilise ilme ning tõstavad ka akende turvalisust.

 

Korduvad küsimused

Kui tellid aknad, siis on mõistlik ka akende paigaldus professionaalide hooleks jätta.

See teeb kogu protsessi sinu jaoks murevabaks. Akende õige paigaldus on väga oluline, sest ei ole kasu uutest akendest, kui need on valesti paigaldatud ja nende vahelt puhub näiteks tuul sisse.

On ju väga mõnus, kui keegi teeb sinu eest selle raske töö ära. Sinu mureks jääb vaid tellimus sisse anda ning meie hoolitseme nii selle eest, et saaksid endale uued, ilusad ja kvaliteetsed aknad kui ka selle eest, et akende paigaldus oleks valutu ja korrektne.

Akende paigalduse hind sõltub konkreetse töömahust ja keerukusest. Kui sul on küsimusi akende paigalduse osas, siis ära karda meiega ühendust võtta.

  Sul on Küsimus?

  Puitaknad on hea valik sinu kodule.

   

  Mõistlik hind

  Meil saad mõistliku hinnaga puitaknad. Plastaknad vahetad varsti välja, kuid puitaknad kestavad kauem, kui sina.

  Lihtne paigaldada

  Puitaknaid on lihtne paigaldada. Anname sulel kaasa juhise, kuidas seda teha või tuleme paneme ise sulle aknad ette.

  Garantii

  Viljandi Aken ja Uks tehase toodangule kehtib tugev garantii. Anname sulle nõu, kuidas puitakent valida.

  Puitakende müük, transport ja paigaldus.

  Puitaken on parim valik, kui otsid oma kodule uusi aknaid. Puitaken on tervislikvalik - puitakende tootmine ei saasta loodust ning korralik puitaken vähendab küttekulusid oluliselt rohkem, kui plastaken.

  Meilt saad ka häid nõuandeid - täitsa tasuta!

  HELISTA MEILE TÖÖPÄEVITI 09.00 - 17.00 :  +372 521 6698