+372 510 8080

Puitalumiiniumaknad

Puitalumiiniumaknad on väga ilmastikukindlad aknad. Neil on vähene hooldusvajadus. Seestpoolt on aken naturaalne ning väljastpoolt värvitud alumiiniumprofiiliga.

Meie valikus on puitalumiiniumaknad, mis on kald-pööratavad. Puitalumiiniumaken ei kogu endasse elektrostaatilisi laenguid nagu seda teevad erinevad kunstmaterjalid. Alumiiniumist leng kaitseb puitu täiendavalt kahjustuste eest.

2- ja 3-kordse klaaspaketiga puitalumiiniumaknad.

 

Puitalumiiniumakende eeliseks on nende kompromissitu kvaliteet. Saadaval on lai värvivalik, erinevad konstruktsioonid ning lisaks standardmõõtudele valmistame ka erimõõdulisi puitalumiiniumaknaid.

Puitalumiiniumaknad on töödeldavad energiasäästlikult ning lõhkumise korral lihtsalt renoveeritavad. Akende tootmisel kasutatakse kolmekihilist liimpuitu, mis teeb akna eriti soojapidavaks. Täiendava ilmastikukindluse  tagab alumiiniumprofiili kasutamine, Puit-alumiinium aken on väljast kaetud alumiiniumprofiiliga, mis muudab akna vastupidavaks ning kaitseb akna pinda ilmastikumõjude eest.

Kui plastikakna põhiline vaenlane on UV kiirgus, siis puitalumiiniumaken on UV-kiirgusele väga resistentne. Samuti võimaldab tehnoloogia toota väga “saledaid” aknaraame – nii sobituvad aknad avadele ka tingimustes, kus ruumi napib.

Puitaknad ja puitalumiiniumaknad on konstruktsioonilt sarnased. Erinevus seisneb selles, et kui puitakendel on akna alumised konstruktsioonid kaetud alumiiniumprofiiliga, siis puitalumiiniumaknad on kogu väliskonstruktsiooni ulatuses alumiiniumprofiiliga kaetud. Just see tagabki efektiivseima kaitse välismõjude eest.

 

 

Puitaknad on hea valik sinu kodule.

 

Mõistlik hind

Meil saad mõistliku hinnaga puitaknad. Plastaknad vahetad varsti välja, kuid puitaknad kestavad kauem, kui sina.

Lihtne paigaldada

Puitaknaid on lihtne paigaldada. Anname sulel kaasa juhise, kuidas seda teha või tuleme paneme ise sulle aknad ette.

Garantii

Viljandi Aken ja Uks tehase toodangule kehtib tugev garantii. Anname sulle nõu, kuidas puitakent valida.

Korduvad küsimused

Kui tellid aknad, siis on mõistlik ka akende paigaldus professionaalide hooleks jätta.

See teeb kogu protsessi sinu jaoks murevabaks. Akende õige paigaldus on väga oluline, sest ei ole kasu uutest akendest, kui need on valesti paigaldatud ja nende vahelt puhub näiteks tuul sisse.

On ju väga mõnus, kui keegi teeb sinu eest selle raske töö ära. Sinu mureks jääb vaid tellimus sisse anda ning meie hoolitseme nii selle eest, et saaksid endale uued, ilusad ja kvaliteetsed aknad kui ka selle eest, et akende paigaldus oleks valutu ja korrektne.

Akende paigalduse hind sõltub konkreetse töömahust ja keerukusest. Kui sul on küsimusi akende paigalduse osas, siis ära karda meiega ühendust võtta.

    Sul on Küsimus?

    Puitakende müük, transport ja paigaldus.

    Puitaken on parim valik, kui otsid oma kodule uusi aknaid. Puitaken on tervislikvalik - puitakende tootmine ei saasta loodust ning korralik puitaken vähendab küttekulusid oluliselt rohkem, kui plastaken.

    Meilt saad ka häid nõuandeid - täitsa tasuta!

    HELISTA MEILE TÖÖPÄEVITI 09.00 - 17.00 :  +372 521 6698