+372 510 8080

Kes me oleme ja mida me teeme.

Uksed Lukud OÜ on perefirma – oleme oma igapäevastesse tegevustesse toonud väärtused, mis on tähtsad ühes peres – usalduse, jätkusuutlikkuse, teineteisega arvestamise ning eestlasele omase töökuse.
Aastatega oleme võitnud oma klientide ning koostööpartnerite usalduse. Pole vahet, kui keeruline on situatsioon – me leiame sellele lahenduse, mis sobib kõigile. Oskame hästi aru saada meie klientide vajadustest ning ootustest.

Meist.

Uksed Lukud OÜ on perefirma. Oleme juba aastaid tegelenud uste ning akende müügi ja paigaldusega. Vaid mõne aastaga oleme tõusnud Viljandi Akna ja Uksetehase suurimaks edasimüüjaks Tallinnas ning Harjumaal.

Meie peamine roll edasimüüjana on pakkuda kõrgel tasemel teenindust ning ostuabi – see on midagi, millele suurtel tootjatel tavaliselt aega ning tähelepanu ei jagu. Suhtume kõikidesse klientidesse suure tähelepanuga ning individuaalselt – seda eeskätt põhjusel, et kahte samasugust aknaava ei ole olemas ning akende tellimisel peab teadma väga palju erinevaid tehnilisi nüansse. Kui sa ei tegele sellega igapäevaselt, siis võib juhtuda, et ostad uued aknad, kuid kodule ette need ei sobigi.

Aitame sul leida just sulle sobilikud aknad ning tagame selle, et saad oodatud kvaliteedi ja aknad on kokkulepitud ajal just seal, kus nad peavad olema.

PAKUME SULLE:

Kui aega saad, siis tule astu meie juuurest läbi – nii on kõige parem saada ülevaade meie pakutavatest akendest ning teenustest.
Meie müügisalong asub Tallinna lähedal Peetri külas – aadressiks on Allika tee 7.

Meie tiim.

Meie meeskond on väike aga selle eest väga tubli. Perefirmana väärtustame jätkusuutlikkust ning hoolitseme selle eest, et kõik meie kliendid leiaksid vajaliku lahenduse ja uued aknad kodule ette.

TARMO

Juhib paati
+ 372 50 44 740

IGOR

Projektimüük
+ 372 510 8080

KATTI

Erakliendi abi
+ 372 521 0872

KRISTEL

Tegeleb arvetega
+ 372 56 20 8080

Puitaknad on hea valik sinu kodule.

 

Mõistlik hind

Meil saad mõistliku hinnaga puitaknad. Plastaknad vahetad varsti välja, kuid puitaknad kestavad kauem, kui sina.

Lihtne paigaldada

Puitaknaid on lihtne paigaldada. Anname sulel kaasa juhise, kuidas seda teha või tuleme paneme ise sulle aknad ette.

Garantii

Viljandi Aken ja Uks tehase toodangule kehtib tugev garantii. Anname sulle nõu, kuidas puitakent valida.

Korduvad Küsimused

Missugused on tuntumad aknatüübid?

Enimlevinud akna tüüp on meil Saksa aken. See on ühe raamiga aken, mille sees asub reeglina kahe-või kolmekordne klaaspakett. Aknad avanevad sissepoole ning võivad olla kald-ja pöördavatavad.

Sellele järgneb Taani aken, mis on samuti ühe raamiga, kahe-või kolmekordse klaaspaketiga. Avanevad väljapoole ning neid saab ka küljele pöörata, lisaks sellele on seda tüüpi aknad kald-või ümberpööratavad.

Soome aken on kahe eraldi raamiga puitaken - ehk siseraamiga ja välisraamiga aknad, mis avanevad ühendatult sissepoole. Reeglina on siseraam kahekordse klaaspaketiga ning välisraam ühekordse klaasiga.

Kuidas valida õige aken?

Häid ja odavaid aknaid ei ole olemas. Esmalt tuleb otsustada, mis materjalist aknaid eelistada. Aknad on laias laastust kolmest materjalist: plastikust aknad, puitaknad või puit-alumiiniumaknad. Akna materjali valikul mängib suurt rolli hoone arhitektuurne lahendus. Plastaknad on puitakendest reeglina odavamad, kuid see on ka nende ainus eelis. Puitaknad sobivad meie kliimasse kõige paremini - need on õige hooldamise korral väga vastupidavad ning sobivad enamuste hoonetega.

Puitaken või plastaken?

Kas maksta rohkem ja osta korralik puitaken või ajada läbi odavamalt ja soetada madalama kvaliteediga plastaken? Plastakna peamiseks probleemiks on väiksema jäikusega konstruktsioon, mis hakkab ajapikku läbi painduma. Eriti on see levinud lõuna-ja läänekaares paiknevatel akendel - proffil deformeerub ning plastaken ei suuda ilmastikumõjudele vastu panna. Tulemuseks on akna soojapidavuse järsk vähenemine. Kvaliteetsest puidust toodetud puitaken on meie kliimas vastupidav. Puitaken säilitab oma kuju ja soojapidavuse pikkade aastate jooksul.

Mida peaks arvestama akende valikul?

Oma kodule aknaid otsides on peamiseks valiku kriteeriumiks hind. Üldiselt kehtib ju põhimõte, et mida kallim aken, seda kvaliteetsem ja soojapidavam. Soovitame akende soetamisel silmas pidada kahte peamist asjaolu, mis mõjutavad Sinu investeeringut. Nendeks on soojapidavus ning hooldamine. Eestis kehtivate normide järgi on lubatud akna U-arvuks 2,1 W/m2K. On hea teada, et soojapidavam aken on ligi 30% kallim aga tasub ära 8 aastaga - seda tänu väiksematele küttearvetele. Hooldamise osas on oluline jälgida, et teie soetatud akendele oleks võimalik vajadusel teha parandustöid (n.t. plastakendel suhteliselt keeruline ja kallis). Tuleb ka järele mõelda, kas on mõistlk kõik aknad tellida avatavatena. Lisaks hooldamise keerukusele on avatava ning mitteavatava akna hinnavahe märgatav.

Puitakende müük, transport ja paigaldus.

Puitaken on parim valik, kui otsid oma kodule uusi aknaid. Puitaken on tervislikvalik - puitakende tootmine ei saasta loodust ning korralik puitaken vähendab küttekulusid oluliselt rohkem, kui plastaken.

Meilt saad ka häid nõuandeid - täitsa tasuta!

HELISTA MEILE TÖÖPÄEVITI 09.00 - 17.00 :  +372 521 6698